Boho Bag!
Dokładnie krok po kroku postaram się opisać jak wykonać torbę zupełnie bez użycia igły ani nitki. Jest banalnie prosta a jej zrobienie zajmuje dosłownie kilka minut Jeśli nie masz pomysłu na stary T-shirt, i chwilę wolnego czasu, zapraszam! Oto jeden z nich.
Do dzieła!
1. T-shirt
ja wybrałam koszulkę bo zależało mi na szerokiej torbie, równie dobrze można ją zastąpić sukienką, tuniką.. co tylko nasunie się nam pod rękę..:)
2. Farba do tkanin i pędzelek
opcjonalnie, możemy zostawić gładką, lub wybrać wzorzysty materiał. Wszystko wedle własnego gustu
3. Nożyczki
4. Marker do tkanin
kreda, długopis, ołówek.. cokolwiek byle by pisało :)
Krok 1.
Odwracamy naszą koszulkę na lewą stronę i zaznaczamy sobie miejsca które zostaną odcięte.
kołnierzyk, rękawy oraz dolne podwinięcie

Krok 2.
Ja wycięłam szablon z napisem BOHO.
Farba, pędzelek i malujemy! :)
Krok 3.
U dołu koszulki przez całą jej długość zaznaczamy pionowymi kreskami miejsca gdzie ponownie nożyczki pójdą w ruch :) Tnąc będą powstawały nam pary frędzli jak na poniższym zdjęciu. Właściwie można by było tak zostawić i mieć genialny top.. No ale nie o topach dziś mowa więc zostawmy je w spokoju :)
Krok 4.
Teraz wystarczy związać ze sobą każdą parę frędzli na podwójny supełek, by przez naszą torbę nic nie przelatywało
Krok 5.
Jedyne co pozostało zrobić to związać ze sobą ramiączka. Ja użyłam fragmentu obciętej koszulki a supełek sprytnie ukryłam pod warstwą materiału od ramiączka.
Jeśli wszystkie powyższe kroki zostały wykonane...
Nasza torba jest skończona!









Brak komentarzy:
Prześlij komentarz